Kuş biti

kus-biti

Kuş Biti Nedir?

Gözle zor görülen canlılar insanlara zor bir süreç yaşatabiliyor. Hayvanlara bulaşan canlılardan birisi de, bitlerdir. Özellikle kuşlarda çok görülen bitler, kuşlarla birlikte hareket geçebiliyor. Kuş bitleri, kuşların kanatlarında konumlanan canlılardır. Hem canlı hem de ölü kuşlardan beslenebiliyor. Kuş bitleri birçok nedenden dolayı oluşabiliyor.

Kuşların gezdiği bölgelerden kaynaklı olarak hızlıca çoğalabiliyor. Kuşların çok hissetiği canlı türleri değildir. Çok hissetmemeleri nedeniyle, kuşların bitleri fark etmesi kolay değildir. Kuşların evlere yakın olması, kuş bitlerinin evlere kolayca girmesine neden oluyor. Kuş bitlerinin evlere girmesi, büyük sorunlara yol açabiliyor. İnsanlara olumsuz durumlar yaşatacağından, mutlaka ilaçlama yapılması gerekiyor.

İnsana Geçer mi, Nasıl Kurtulur?

Kuş bitleri hakkında merak edilen konulardan birisi de, insana geçip geçmediğidir. Kuş bitlerinin sahip olduğu bazı özellikler bulunuyor. Kuş bitleri, insan derisinde yaşayabilen bit türleri değildir. İnsan vücut ısısıyla, kuşların sahip olduğu vücut ısısı aynı değildir. Kuş kanatlarında yaşayan kuş bitleri, insanların derisinde yaşayamıyor. Sıcaklık farkı olması nedeniyle de, insana geçen bir bit türü değildir. Evlere giren kuş bitlerinden kurtulmak için, profesyonel hizmet veren ilaç firmaları tercih edilmelidir. İlaç firmaları evin ilaçlamasını yaparak, kuş bitlerinden evi arındırabiliyor


Uzman teknisyenlerimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetinde pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek-haşere ve kemirgenleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığının onaylı biosidal ilaçlarıyla gerçekleştirmektedir. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülmektedir7/24 kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmaktayız. Her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.

7 / 24 DESTEK
KALİTELİ HİZMET
UYGUN FİYAT